Automat Mega Joker-Novo Online zadarmo

Automat Mega Joker-Novo Online zadarmoNebolo by skvelé, keby ste mali magický žolík, ktorý by ste mohli použiť na transformáciu odpadu, ktorý vás život otáča do výherných kombinácií? No teraz môžete mať len to, že vďaka „Mega Joker“ zábavné a potenciálne lukratívne on-line výherný automat od Novomatic. Existuje veľa šťavnaté platiť-tabuľka cien sú k dispozícii na spriadanie-svoje obľúbené ovocie ako melóny, hrozno, čerešne, citróny, pomaranče, a sliviek, zatiaľ čo Mega Joker má moc udeľovať okamžité výhry a transformovať nevýherný zdarma do víťazného ty. Tam sú tiež rozptýlené hviezdy nájsť a tie by mohli vyhrať masívny top-cena až 3200,000 mince.

Mega Joker je tiež skvelé hrať doma alebo na cestách, a je k dispozícii hrať na rôzne gadgety, ako sú Kindle Požiare, Windows Telefóny, Android Tablety a všetky najnovšie zariadenia s iOS. S spin-stakes začína len na 1 mince spin to je tiež zábavná hra, že všetky úrovne hracích hráčov teraz.

Téma kasíno automat Mega Joker

Tento 5 x 4 diely sieť je plná každého tradičné obľúbené symboly, ktoré sú pestrofarebné a ponúka hráčom 40 výplatnej línií, na ktorých, aby výherné kombinácie.

Ako hrať

Automat Mega Joker-Novo Online zadarmoVšetky výhry a bonusy je možné vyhrať, z veľmi prvom roztočení valcov, a druhy ceny môžete tešiť na sú až 20 000 mincí na spriadanie-v citróny, pomaranče, čerešne a slivky, zatiaľ čo môžete stlačiť až 32,000 mincí z hrozna a melónov. Avšak šťavnatejšie ovocie výplaty všetkých sú jahody a hrušky, ktoré platia až 48,000 mince. Ak lucky 7 sú už váš šťastný symbol, potom budete umierať točiť je tu s cenami až 80,000 mince, zatiaľ čo žolíky sú určite bez smiechu až 400,000 mince.

Ovocné symboly a ich hodnota

Táto hra sa môže točiť okolo žolíka, ale s takými veľkými cenami až po chytenie, výber spin-stakes je určite bez smiechu. Všetci hráči si môžu vybrať hrať 1 na 40 linky na akomkoľvek točenie, a potom pokrývajú tieto riadky s line-stávky v rozmedzí od tak nízke, ako 1 mince celú cestu až do 200 mince. To umožňuje hráči s nízkym limitom slotu, aby si hrať všetky 40 linky z púhych 40 mince spin, zatiaľ čo high-valčeky môžu staviť maximálne 8,000 mince spin.

Vložiť komentár