Slot machine Mega Joker-Net Ent online zadarmo

Slot machine Mega Joker-Net Ent online zadarmoKlasické Vegas kasíno herné fanúšikovia privíta Mega Joker jednoduchosť. Hranie je to pekná prestávka od zložitosti, ktorá prichádza spolu s väčším, prepracovanejšie online sloty hry. Napriek tomu to nie je najjednoduchšie klasických Vegas hier.

Mega Joker má iba tri valce, ale päť výherných radov a niektoré bonusy, ktoré neočakávame od starej školy sloty. S jeho progresívny mystery jackpot a Supermeter bonus funkcie, veľké výhry sú možné. Hra hrá dobre na váš domov alebo prenosný počítač, ktorý má Mac, Linux alebo Windows operačné systémy.

Autor a téma

Mega Joker robí to pocit, že ste vstúpil do skutočného tehál a malty Vegas kasíno dní preč. Okolo vášho automatu sú niektoré črepníkové Izbové Rastliny a za tými, niektoré silne vzorované tapety. Stroj má ročníka, c.1985 karikatúra-typ konštrukcie s klasické symboly na valcoch a svetlá, ktoré nepretržite bliká on a off, rovnako ako vo vnútri reálne Vegas kasína, kde sa tieto vintage stroje snažte sa nalákať ich hrať.

Ako hrať

Slot machine Mega Joker-Net Ent online zadarmoHranie Mega Joker takmer cíti ako hrať dva sloty naraz. Keď vyhráte na spodných valcoch, máte možnosť zbierať túto hotovosť alebo ju použiť ako kredit, aby ste sa posunuli a hrali na horných valcoch Supermeter. Počas hrania na Supermeter máte šancu vyhrať ľubovoľný počet cien, ktorých veľkosť je určená ponukou, ktorú ste urobili na nižších valcoch. Môžete si vybrať zbierať svoje mince z Supermeter kedykoľvek, alebo si môžete udržať spinning v nádeji, že veľká výhra. Akonáhle sa vaše stávky vyčerpajú, hra vás automaticky vráti na spodné valce, aby ste to skúsili znova.

Dve špeciálne bonusové kolá

Mega Joker Jackpot, sa udeľuje náhodne – nemusíte sa zoradia žiadne konkrétne symboly, keď sa točí. Avšak víťazstvo je spojené s čiastkou, ktorú ponúkate, takže väčšie stávky sa rovnajú väčšej šanci na pristátie veľkého progresívneho jackpotu. S maximálnou ponukou len 2.00, to robí veľa zmysel sa rozhodnúť pre tlačidlo“ Max Bid “ zakaždým, keď sa točiť

Vložiť komentár