Automat Joker 8000 zadarmo on-line

Automat Joker 8000 zadarmo on-lineJoker 8000 slot zadarmo hra vyvinutá Microgaming prichádza s tromi valcami a piatimi výherných línií. Zahrajte si túto online kópiu skutočného kasína automatu a vyhrajte obrovské ceny v super bonusovej hre!

Hra obsahuje niekoľko zaujímavých bonusov, ktoré vám pomôžu vyhrať pôsobivé ceny. Všetky vaše výhry aktivuje funkciu Gamble. Môžete preskočiť hru gamble, zbierať svoju cenu a pokračovať v hraní bežnej hry alebo hazardovať s farbou karty a pokúsiť sa vyhrať viac. Správna farba karty zdvojnásobuje vaše výhry.

Môžete si tiež vybrať vsádzať celú sumu výhry alebo len jeho časť pomocou tlačidla zrušil. Ak je Vaša stávka 10 mincí na riadok a vaša cena je viac ako 20 kreditov, budete mať možnosť hrať Super bonusovú hru. Super kredity budú použité v hre s pevnou stávkou 20 kreditov. Nie ste schopní zmeniť stávku alebo počet aktívnych výherných línií počas tejto bonusovej hry. Kredity sú zobrazené na Supermeter.

Akonáhle sa na valcoch objavia dva symboly Joker, dostanete cenu mystery. Ak v Supermetri nie sú žiadne ďalšie kredity, vrátite sa znova do bežnej hry. Ak máte v Supermetri menej ako 20 kreditov, môžete ich buď zbierať, alebo použiť funkciu Gamble na zvýšenie ich sumy. Ak máte zbierať super kreditov super bonus Hra končí.

Vložiť komentár