Slot stroj Criss kríž 81 zadarmo on-line

Slot stroj Criss kríž 81 zadarmo on-lineRetro slot hry sú veľmi populárne žáner, a dnes sme tu predstaviť hru, ktorá je ako Old-school a rozhodne Moderné vo svojej hre.

Criss Cross 81 je Wazdan video automate, že jeden bez pomoci spája minimalistický a elegantný grafika s otvorenou hry a veľké víťazstvá, plus niekoľko prekvapení pre najšťastnejší hráčov. To je veľa pre jednu hru, a my sme tu, aby zistili, či Criss Cross 81 je na túto úlohu.

Prečítajte si viac o všetkých základných aspektoch hry v tejto kompletnej recenzii a budete pripravení umiestniť svoju prvú stávku na valcoch v žiadnom momente vôbec.

Criss Cross 81 palice na základné, abstraktné tému a berie hráča späť do jedinečnej atmosféry retro výherné automaty.

V pozadí uvidíte len ružový a oranžový tón so šumivými lúčmi svetiel, ktoré sa pomaly pohybujú z jednej strany na druhú. Kotúče stoja viditeľne v popredí, s diskrétnym príkazovým panelom v spodnej časti obrazovky a nič viac.

Criss Cross 81 je tak jednoduché, ako sa dostať z hľadiska dizajnu, a ešte celkom príjemné na pohľad. Pozrime sa, aké ľahké je začať skutočnú hru v ďalšej časti našej recenzie.

Criss Cross 81 má všetky prvky moderného výherný automat s diskrétnym príkazového riadku v dolnej časti obrazovky, ktorá je veľmi užitočná. Jediný pohľad na to vám všetky informácie, ktoré potrebujete, ak chcete začať na valcoch, ako uvidíte v našich rýchle rekapituláciou základné pravidlá.

Hra matrix sa skladá z 5 kotúčov a nie menej ako 81 výplatných línií celkom. Musíte sa pokúsiť a pristáť výherné kombinácie symbolov na aktivovaných výherných líniách, aby sa spustila peňažnú odmenu. Každá výhra vám dáva možnosť hrať mini hry hra, kde hádať farbu skryté karty zdvojnásobuje odmenu znovu a znovu, až kým sa nedostanete na vrchol rebríka, alebo urobiť chybu.

Čím viac peňazí dáte na valcoch, tým väčšia je Vaša odmeny sa môže stať. Nastavenia stávky môžete nastaviť manuálne alebo pomocou tlačidla bet max prejdete all-in na ďalšiu rotáciu. Jeden posledný bod, nezabudnite, že môžete vždy prepnúť do režimu hry autoplay. To bude jednoduché nechať navijaky točiť na vlastnú päsť a umiestniť zvolenú stávku znovu a znovu, kým sa rozhodnete vrátiť do štandardného herného režimu.

Vložiť komentár