Slot Machine Royal Cash Online zadarmo

Slot Machine Royal Cash Online zadarmoOtvorenie tohto slotu ukazuje kráľa a kráľovnú stojaci bok po boku. Bolo by spravodlivé povedať, že kráľovná je o niečo lepšie vyzerajúca ako Kráľ, Kráľ určite odpaľuje nad svojim priemerom pri výbere svojho partnera. Avšak Kráľ je najcennejším symbolom v hre, takže myslím, že peniaze pomáhajú v tomto ohľade! Tento slot je v skutočnosti všetko o peniazoch, Royals sa pripojil k slotu rôznymi symbolmi založenými na peniazoch, vrátane pokladnice, šperky a zlaté prúty a peňažné tašky.

Rovnako ako drvivá väčšina rozsahu iSoftbet, nájdete päť valcov. Avšak, tento slot má obrovský 50 výhra linky, ktorý robí to od seba niektoré. Počet výherných línií je voliteľný, takže budete môcť hrať toľko 50, koľko chcete (v krokoch po 5, rovnako ako len jeden riadok). Pri prehrávaní si vyberiete hodnotu mince aj výšku stávky na líniu (medzi 1 a 10), ktorá vám poskytne celkový podiel na každom roztočení.

Zakaždým, keď sa dostanete tri alebo viac po sebe idúcich symbolov zľava doprava na výhernej línii, budete získať výhru, pričom najväčšie výhry vyhradené pre získanie päť v rade. Kráľ vypláca 2000 mincí a Kráľovná 1,000 päť v rade, zatiaľ čo hrudi poklad, peniaze, tašky a zlaté prúty/mince/sk vyplatiť 300, 200 a 150 mincí, resp. Symboly hracie karty sú najnižšie platenia. Nájdete tu možnosť auto spin, kde slot bude aj naďalej hrať bez prerušenia-iba zastavenie, keď je funkcia koleso pristál alebo kliknete na tlačidlo, stop auto spin‘.

Počet otočení, ktoré získate vo funkcii, závisí od počtu rozptyľovačov pristál s pridaným náhodným prvkom. Pristátie dva rozptyľuje vám dá medzi 10 na 15 točí pohybujúce sa celú cestu až 36 na 50 Otáčanie zadarmo, ak pristátie päť rozptyľuje. Každá výhra počas točení zdarma bude podliehať multiplikačnej hodnote divočiny na valci 5, buď 2x, 3x, 5x alebo 10x.

Funkcia môže byť ťažké pôdy, ako to môže chvíľu trvať, ale s veľkým počet točení zdarma, ktoré sú k dispozícii a pridal násobiteľ, to je skutočne stojí za to čakanie.

Vložiť komentár