Slot machine Book Of Ra deluxe Online zadarmo

Slot machine Book Of Ra deluxe Online zadarmoKniha Ra automat bol obrovský úspech, a preto nie je prekvapením, že Novomatic začala Book of Ra Deluxe a Book of RA 6. Tvorba Book Of Ra Deluxe 10 linky namiesto 9 linky a pridanie v niektorých moderných funkcií, existuje len veľmi málo znateľné rozdiely medzi týmito dvoma sloty. Rysy deluxe edition patrí rozšírenie divočine a hry zadarmo.

Vzhľad automat knihy Ra Deluxe

Book Of Ra Deluxe je k dispozícii staroegyptskej tému s pyramídami v nedohľadne. Budete musieť hľadať cez pyramídy odhaliť skryté faraónove poklady. Symboly vás dostanú do dobrodružnej nálady a zahŕňajú lovca pokladov, knihu Ra, Scarabs a sarkofág. Stretnete sa tiež generické hodnoty poker karty, ako sú tie, ktoré sa používajú pre on-line blackjack hry, ale v hieroglyfické písmo.

Skrytý poklad

Kniha Ra je divoký a rozptyl v rovnakom čase. Tri alebo viac Book Of Ra spustí 10 Otáčanie zadarmo so špeciálnym rozširujúcim sa symbolom. Na začiatku točení zdarma sa náhodne vyberie špeciálny rozširujúci symbol. Po výplatu pravidelné symbolov je vyrobené, špeciálny symbol expanduje, aby pokryl až 3 pozície na valci a vzdáva tak ako bežné symbol, ale tiež aj na nesusediace Slot machine Book Of Ra deluxe Online zadarmopozície a na všetkých tratiach hral. Rozširovanie sa spustí iba vtedy, ak je k dispozícii dostatok symbolov na výhru.

Hodnota symbolov

Tento slot ponúka akomodačný rozsah stávok bežiaci od 1 až po mince 1,000. Linky sú tiež nastaviteľné, a môžete hrať medzi 1 a 10 čiary. Bez ohľadu na veľkosť svoj bankroll, jedna vec je, že všetci hráči môžu dostať nadšení, pokiaľ ide o toto kasíno hry je, že môžete hrať okamžite a bez nutnosti sťahovať akékoľvek súbory, vidieť, ako to je, flash-optimalizované automat.

Vložiť komentár