Automat Avengers online zadarmo

Automat Avengers online zadarmoPlaytech je späť s úplne novou výherný automat založený na komiksoch a Hollywood film The Avengers, ktorý vzal predstavivosť celého sveta s príchodom všetkých populárnych superhrdinov. Veľmi Playtech v dizajne, grafika a zvuk, čo je kompliment, Avengers automat sa skladá z 20 výplatných línií a piatich valcoch. Hráči si vidieť pohyblivé obrazy Iron Man, Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye, Čierna vdova a Nick Fury, ako sa objavili vo filme.

Téma

The Avengers Slot je skvelý vrátiť Playtech po zjavnom prepadu vo svojich novších hrách. Táto hra je určite tlačí existujúce hranice, pokiaľ ide o vynikajúce a hrôza-inšpirujúca grafiky a soundtrack. Definitívne hit s milovníkov superhrdinu, The Avengers slots hra spadá do ríše interaktívnych hier, ktoré boli robiť vystúpenie v online hernom svete pre niekedy teraz. Je k dispozícii pre okamžité prehrávanie flash a bezpečné verzie na stiahnutie, s takmer žiadnym rozdielom v kvalite videa a zvuku.

Ako hrať automat The Avengers

Ako hrať automat The AvengersPäť valcov hry má ikony všetkých superhrdinov v sérii Marvel Avenger, okrem loga Avengers a loga SHIELD, ktoré fungujú ako symboly scatter a wild. Celkom, hráči môžu hrať až päť bonusov vzhľadom k tomu, že šťastie je na ich strane.

Počas hlavnej hry, prvá bonusová extra hra je Avengers Montáž Na Valcoch, ktoré sa aktivuje s výskytom Nick Fury, Kapitán Amerika, Hulk, Thor a Iron Man na určitej línii jeden po druhom a dostanete odmenu 10-krát pôvodný vklad.

Bonus nástenky hrdinovia

Avengers Slot poskytuje jeden z najlepších hráčov skúseností, pokiaľ ide o pútavú tému, vzrušujúce grafika, apt soundtrack a dobré výplaty Grafiky, sú rôznorodé a nedovoľte, aby sa hra stala nudná, kedykoľvek a bude apelovať na ľudí, ktorí zvyčajne hrať pre zábavu. Kvalita hry je sotva ohrozená vo svojich verziách instant play.

Vložiť komentár