Slot stroj Jokerstar 81 Zadarmo on-line

Pri pohľade na niektoré klasické točí s twist? Jokerstar 81 môže len poskytnúť to, čo hľadáte, s jeho unikátny malý 4-valec ovocie stroj nastaviť. Slot machine od Kajot software vyzerá ako akýkoľvek iný tradičný automat, ale hrá trochu inak s 81 spôsobmi, ako Zoradiť zodpovedajúce ikony v oboch smeroch. Iné, než to, hra neponúka nič príliš extravagantné na bonusové hry prednej strane, ale tam sú niektoré vynásobením wild a dvojité alebo nič v hre gamble, dáva hráčom šancu vychutnať vzrušenie z 50/50 gamble a jeho príjemná zmena od iných Joker rad hier, ako je napríklad Joker Silné slotu.

Autor a téma automatu

Ak ste 3-reel automat hráč hľadajú niečo trochu dobrodružnejšie, alebo to ste 5-valcom, video slot fanúšikov po niečo s trochu retro šarm, potom Jokerstar 81 je dobre stojí za punt. Je to preto, hry dáva špirály najlepšie z oboch svetov s jeho 4-valcov ovocia stroj ikony, ako sú čerešne, slivky, pomaranče, citróny, hrozna a melónov, ako aj niektoré modrá hviezda symbolov a niekoľkými dvojité 7s. K dispozícii sú aj snazzy zvukové uhryznutie a niektoré jemné 3D animácie zapojené, čo spôsobuje ovocné ikony skočiť z valcov a točiť, kedykoľvek sa zladiť vo víťazných sekvencií.

Ako hrať

Slot stroj Jokerstar 81 Zadarmo on-lineRovnako ako s 4-valcmi, Tento automat Kajot software sa líši od normy niekoľkými ďalšími spôsobmi. Po prvé, hra nemá žiadne výplatných línií – čo sa môže zdať trochu mätúce, ale poďme vysvetliť. Namiesto kombinácií vybraných ikon zoradených na predurčených líniách na valcoch budú víťazné ceny udelené, keď sa na priľahlých valcoch objavia tri alebo štyri identické symboly. Plus, tieto sekvencie priľahlých ikony môžu byť zoradené zľava doprava a sprava doľava, čo znamená, že existuje veľa rôznych spôsobov, ako točiť víťaz.

Bonusová hra

Ako môžete vidieť, Jokerstar 81 má širokú škálu výplaty, z mnohých, ktoré sa jednoducho vrátiť hodnotu z vkladu na niektoré z nich, ktoré by mohli vynásobte celkovú stávku podľa 160x – potenciálne otáčania 1000 úverové vklad do 160,000 smackers. Avšak, tam je ešte jeden symbol zapojený do tohto 4-valcový automat a bude ponúkať jackpot oveľa väčších rozmerov.

Tento symbol je ikona“ Kajot Joker BAR

Vložiť komentár