Automat Game of Thrones online zdarma

Automat Game of Thrones online zdarmaNie jest łatwo mówić o serii, która stworzyła historię telewizji. Moim zdaniem wpływ i Sequel generowany przez Game of Thrones jest równy wpływowi Twin Peaks, który zrewolucjonizował koncepcję samego serialu telewizyjnego, lub Friends, który do tej pory cieszył się ogromną grupą fanów.

Game of Thrones rozpoczęła się nieco wyciszony, śpiączka pierwszy sezon, który, aby rozważyć to teraz, ma produktywną jakość w niektórych przypadkach naprawdę bardzo wyciszony, a następnie stać się podstawą serii tej drugiej dekady XXI wieku. Ponieważ nawet jeśli nie jesteś fanem fantasy, dramatu lub gatunku, do którego należy Game of Thrones, fani przybyli zewsząd i zgromadzili się wokół stworzenia Weiss & Benioff.

Automat Game of Thrones online zdarma

Tutaj musisz zacząć od samego końca. Mam na myśli krytykę fanów. Tak, Gra o tron zmieniła się w ciągu kilku sezonów. To, co było na początku, nie jest tym, co widzieliśmy na końcu, ale nazywa się to ewolucją. W dialogu wypełnionym podtytułami i zwrotami akcji zastąpiła to, co jest pełnoprawną serią akcji. Ale nie mogło być inaczej. Od samego początku byliśmy świadkami bardzo powolnego, czasami zbyt dużego, nagromadzenia się w kolejnych sezonach i bitew, które miały nadejść. Myśleć. Każda postać i każda jego akcja doprowadziły nas do tego, co było wtedy zakończeniem.

Różni Jon Snow, Sansa Stark, Daenerys, Varis, Davos, Melisandre i firma pozostali zgodni ze swoimi postaciami, poszli w jedną stronę i stopniowo ewoluowali, podążając ścieżką rozwoju osobistego, tragicznego w większości przypadków. Daenerys była w szczególności głównym celem krytyki fanów. Ale szalona żyła matki Smoków zawsze była prawdziwa i jasna. Wcześniej zabił bez litości Xaro Xoan Daxos i jej służącą, a następnie ukrzyżowali niewolników Meereen, nie rozróżniając dobrych i złych ludzi, w końcu spalił żywcem ojca i brata sama Tarleya. Jej okrucieństwo i determinacja były oczywiste od samego początku, a ona sama chciała otoczyć się zrównoważonymi ludźmi, którzy mogliby zagłuszyć jej gorące duchy.

Vložiť komentár