Hra o tróny automatu online zadarmo

Hra o tróny automatu online zadarmoAk máte radi hru trónov kníh alebo televízny seriál založený na nich – potom budete pravdepodobne chcieť vyskúšať verziu slot hry od Microgaming, v ktorom môžete získať odmenu za nájdenie všetkých druhov herných postáv.

4 Domy Westerton, Baratheon, Lannister, Stark a Targarten, sú všetci robiť boj o Železný Trón a môžete sa buď pripojiť svoje obľúbené strane a získajte odmenu za snaží poraziť druhých, – alebo si môžete vyskúšať a poraziť všetky a získať o Železný Trón sami.

Bonusové symboly

Ak chcete žať plody, že rozhodnutie tejto oblasti môže priniesť, potom ste pravdepodobne bude chcieť pick-up lettered symboly, ktoré vyzerajú pozoruhodne ako zbraní, ktoré môžete použiť zabiť svojich nepriateľov. Nájsť 3-5 zodpovedajúce listy vyhrať 2 až 100 krát vklad.

Potom je čas nájsť symboly štyroch domov Westerton. 5 Targarten Dragon Symboly vás vyhrá 300 násobok vklad, 5 Stark vlci 400 doba, 5 Lannister Levy 500 doba, a 5 Baratheon jelene 600 násobok vklad.

Dvojitý

Hra o tróny automatu online zadarmoCenený Železný trón Westerton môže byť v stávke,Ale stále môžete stávke túto hru, aby vyhovovali všetkým hráčom slot. Vyberte si hrať 1 na 10 mince a dať každú mincu hodnotu medzi 0.01 a 0.1. Avšak váš vklad sa vypočíta podľa algoritmu a bude medzi 0.15 mince a 15 mince spin.

kráľ

S veľkým množstvom výplaty, brilantné bonusy, najlepšie gamble, kedy, a Železný Trón Westerton hrať pre – to by mohol stať jedným z najlepších online automaty!

 

Vložiť komentár